logo

FOTOGALÉRIA

Ocenenie Biele srdce

S hrdosťou sa pýšime zaslúženým ocenením našej kolegynky Evky Dvorščákovej za odbornú a s láskou poskytovanú ošetrovateľskú starostlivosť našim deťom so zdravotným znevýhodnením. Ocenenie ,Biele srdce je celosvetovým symbolom sestier, ktoré každoročne udeľuje Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek pri príležitosti Medzinárodného dňa sestier.

Medzinárodný deň Rómov

Oslava dňa Rómov v CDR

PROJEKT S PODPOROU NADÁCIE SLOVENSKEJ SPORITEĽNE

DARUJME DEŤOM ZÁZRAČNÉ BEZBARIÉROVÉ IHRISKO

Z IZIEB DO PRÍRODY

Koronakríza nás izoluje. No snažíme sa,aby sme našli aj iné spôsoby ako stráviť tieto voľné chvíle. Príroda je miesto, kde si tento čas môžeme vychutnať krásne a teplé jarné dni :)

Karneval 2020

Konečne sa mohli odprezentovať úžasné kreatívne výtvory našich detí a vlastne NIELEN detí....

Deň Centra pre deti a rodiny Prešov & Medzinárodný deň detí 2019

Opäť sme si naplno užili spoločný čas a oslavovali sme vzácny deň veľkolepým štýlom!

Športové hry 2019 vo Svidníku

Aj tento rok sme sa zúčastnili 29. športových hier detí z centier pre deti a rodiny a takto to celé dopadlo...

Deň Detského domova

Už druhýkrát sa zamestnanci spolu s deťmi zúčastnili na "Dni Detského domova". Stretnutie sa konalo v piatok 02. júna 2017 a bolo plné zaujímavých aktivít, stretnutí a zábavy.

Vianočný večierok 2016

Koniec roka sa už tradične niesol v znamení magickej vianočnej atmosféry, ktorá vládla aj na našom večierku. A môžeme zhodnotiť, že tohtoročný večierok sa vydaril nad naše očakávania...
Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.