logo

NOVINKY

<< <
Strana 2 / 2
> >>

Deň Centra pre deti a rodiny Prešov & Medzinárodný deň detí 2019

Opäť sme si naplno užili spoločný čas a oslavovali sme vzácny deň veľkolepým štýlom!

Marcová kvapka krvi

Vždy si nájdeme spôsob, ako pomôcť. Ak je to v našich silách - urobíme to.

Darcovia 2% z daní za rok 2018

Ďakujeme, že myslíte na naše deti...

Projekt "Pomáhame deťom"

Nadácia Pontis, nadačný fond "Kooperativa 2018", prispeli finančnou podporou k vybaveniu rehabilitačných priestorov Centra pre deti a rodiny v Prešove.

Predaj motorového vozidla

Detský domov Prešov, Požiarnická 3, 080 01 Prešov V súlade so zákonom NR SR č. 278/1993 Z. z. o správe majetku štátu v znení neskorších predpisov vyhlasuje ponuku na predaj prebytočného hnuteľného majetku štátu.

Úprimné poďakovanie

Všetkým, ktorí v čase Mikuláša a Vianoc 2017 podporili náš detský domov finančne, materiálne, či inou formou pomoci, aby tak našim deťom spríjemnili najkrajšie sviatky roka.

Zdravá záhradka

Za výraznej podpory Sociálneho Prešova a spoločnosti Spravbytkomfort a. s. sa nám podarilo zrealizovať projekt "Zdravá záhradka". Tento projekt určený deťom v Detskom domove na Požiarnickej ulici 3 v Prešove prispel k obohateniu ich vedomostí, zručností a zdravia.

Poďakovanie manželom "Andraščíkovcom"

Ďakujeme novomanželom Lukášovi Andraščíkovi a Pavle Andraščíkovej za krásne gesto pre naše deti v podobe množstva kancelárskych a písacích potrieb.

Deň Detského domova

Už druhýkrát sa zamestnanci spolu s deťmi zúčastnili na "Dni Detského domova". Stretnutie sa konalo v piatok 02. júna 2017 a bolo plné zaujímavých aktivít, stretnutí a zábavy.

Vianočný večierok 2016

Koniec roka sa už tradične niesol v znamení magickej vianočnej atmosféry, ktorá vládla aj na našom večierku. A môžeme zhodnotiť, že tohtoročný večierok sa vydaril nad naše očakávania...

Deti a seniori na krste kníh

8. decembra 2016 sa v Centrálnej študovni Univerzitnej knižnice Prešovskej univerzity uskutočnil krst dvoch kníh, ktoré sú výstupom zo spoločných stretnutí detí z Detského domova na Požiarnickej ulici v Prešove a seniorov zo Zariadenia pre seniorov Náruč v Prešove.
Strana 2 / 2
Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.